Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Rrëshqitje dheu në Filipine- 1500 të zhdukur
Albeu.com
Si pasojë e rrëshqitjes së dheut në Filipine dyshohet se kanë humbur jetën disa persona. Sipas të dhënave të dëshimtarëve okularë në ishullin Leyte janë fundosur nën dhe rreth 500 shtëpi e kasolle si dhe një shkollë.Një përfaqësues i Kryqit të Kuq njofton për të paktën 200 të vdekur. Rreth 1500 persona të tjerë konsiderohen të zhdukur.
Shtuar më 17/02/2006, ora 11:41
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori