Rrëmbehen dy amerikanë dhe dy kanadezë
Në Nigerinë veriore, sulmues të panjohur të kanë rrëmbyer dy amerikanë dhe dy kanadezë, ndërsa kanë vrarë dy policë, njoftoi policia nigeriane.

Rrëmbimi u krye nga sulmues të armatosur në qytetin Kaduna, derisa amerikanët dhe nigerianët po udhëtonin të shoqëruar nga policia. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori