Rregulla strikte në familjen mbretërore, Harry dhe Meghan duhet të bëjnë një djalë
Familja mbretërore britanike ka ndryshuar rregullat dhe Duka e Dukesha e Sussex-it, Harry dhe Meghan, duhet të kenë një djalë që të ruajnë titujt mbretëror.

Vajzat e ardhshme të familjes mbretërore nuk do të lejohen të mbajnë tituj mbretërorë.

Nëse Duka dhe Dukesha nuk do të lindin të paktën një djalë, atëherë titulli i tyre nuk do të mund të trashëgohet, kështu që do të shuhet me vdekjen e tyre.
Shtuar më 05/06/2018, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori