E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
Rrëzohet avioni luftarak, vdes piloti spanjoll
Një pilot ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur nga rrëzimi i aeroplanit luftarak në jugperëndim të Spanjës.
Ministria spanjolle e Mbrojtjes ka thënë se incidenti ka ndodhur gjatë ushtrimeve dhe se shkak i tij supozohet të jetë mosfunksionimi i motorit. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2012, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori