Rendohet gjendja shendetesore e Mubarak
Albeu.com
Gjendja shëndetësore e presidentit egjiptian Hosni Mubarak është rënduar së tepërmi dhe ka mundësi që ai të vuajë nga një tumor. Kështu shkruan e përditshmja arabe Al-Quds Al-Arabi, seksioni ...... i saj në Londër. Lajmi i referohet njoftimit të së përditshmes izraelite "Haaretz".
Shtuar më 07/07/2010, ora 13:46
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori