Refuzuan ta ndihmojnë, ajo lindi fëmijën përpara spitalit
Një grua ka lindur përpara spitalit, pasi ishte refuzuar që të ndihmohej nga mjekët.
Një video që është shpërndarë në Facebook, ka bërë që shumë të reagojnë për shkak të neglizhencës dhe sjelljes së keqe të mjekëve që ka mundur të përfundoj me vdekjen e nënës dhe të fëmijës së sapo lindur.

Është një video që po qarkullon në rrjete sociale ku shihet gruaja e xhiruar nga vëllau i saj pasi kishte lindur fëmijën e saj, ndërsa ishte e rrethuar me shumë njerëz që po e shihnin këtë ngjarje.

Mjekët i kishin thënë që të kthehej më vonë dhe kishin refuzuar të merreshin me të, por dhimbjet e mëdha filluan kur ajo doli përpara spitalit, ku kishte rënë menjëherë në tokë.


Shtuar më 16/06/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori