Rama, Jahjaga dhe Thaçi fokusohen nga CNN (FOTO LAJM)

Presidentja Atifete Jahjaga dhe ministri i Jashtëm Hashim Thaçi janë duke marrë pjesë në marshimin paqësor në Paris në nder të viktimave të aktit terrorist në revistën "Charlie Hebdo".

Jahjaga, Thaçi, por edhe Rama janë fokusuar në një moment nga CNN, shkruan Zëri.

Paris po marshojnë paqësisht liderë botërorë dhe njerëz civilë nga e mbarë bota./albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori