Qeni më i shëmtuar në botë gjen paqe në Kanada (FOTO LAJM)

Më në fund erdhën edhe ditë të mira për qenin mogsy pas dramës që i ndodhi në Iran.

Qeni i racës japoneze konsiderohet si më i shëmtuari në botë pasi disa persona të panjohur e kanë sulmuar me acid në Iran. E megjithatë njv aktivist e mori qenin dhe e ka dërguar në Kanada ku dhe u shërua. Tashmë Mogsy është marrë nga një familje kanadeze dhe paavrësisht pamjes së frikshme nuk ka asnjë problem.
Shtuar më 29/01/2019, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori