Qeni i policisë nxjerr inatin me grabitësin (VIDEO)
Një aksident pazakontë ka ndodhur në Brazil teksa drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e makinës dhe ka fluturuar tek muri i një pallati, ku dhe i ka ngecur makina.

momentin e aksidentin, brenda apartamentin ku hyri makina, pak më larg një fëmijë ishte në gjumë. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2012, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori