Qeni e njoftoi shoferin për aksidentin që e priste, por ai nuk ia vuri veshin (VIDEO)
Një tjetër aksident komunikacioni në Rusi është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, por këtë herë nuk është aksidenti fokusi kryesor.

Një vozitës makine është bllokuar vazhdimisht nga një qen, duke ia bërë “të vështirë” lëvizjen. Por në fakt, me sa duket qeni kishte një “mesazh” për të, përcjell Telegrafi.

Kjo pasi që, menjëherë pasi injoron qenin dhe i shmanget atij, vozitësi, siç edhe mund të shihet në video, pëson aksident.
Shtuar më 05/02/2019, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori