Qëllohet për vdekje këngëtarja turke (FOTO LAJM)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në njv disku nv Turqi ku si pasojë ka vdekur edhe këngëtarja Haxher Tulu.

Mësohet se në orët e vona të natës ka shpvrthyer një sherr në një disko dhe si pasojë janë përdorur edhe armët.

Në këtë zëngë këngëtarja e njohur turke Hacer Tulu është qëlluar gabimisht për vdekje ndërsa ka humbur jetën edhe një person tjetër, shkruan albeu.com.

Këngëtarja 40 vjeçare, e cila është e popullarizuar shumë në Turqi dhe ka milionë vieës në këngët e saj në Youtube, është qëlluar për vdekje gjatë një mbrëmjeje muzikore në një klub nate në Bodrum, në perëndim të Turqisë./albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori