Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente
Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t;i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot me djathë, salcë dhe sallam.

Ajo e justifikonte këtë pyetje pasi vajza e saj e preferon shumë picën dhe kërkon me domosdo të hajë picë për mëngjes shkruan albeu.com.

Sigurisht në sulm janë hedhur nënat që përpiqen të mbushin fëmijët e tyre me gjëra jeshile dhe të shëndetshme të cilat e kanë quajtur Carenin një nëë shumë të keqe, ndërsa pjeta tjetër reagon ndryshe.

Sipas tyre mjafton që fëmija të hajë dhe më mirë akoma nëse ha atë që i pëlqen.

Ju si mendoni? /albeu.com/


Shtuar më 07/11/2019, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori