Putin vizitë në Krime
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka arritur të mërkurën në Krime për t'u takuar me shefat e tij për siguri të lartë dhe anëtarët e Qeverisë dhe të Parlamentit. Shërbimi presidencial për shtyp tha se Putin do të kryesojë një takim të anëtarëve të Këshillit të Sigurimit në Sevastopol.

Më 14 gusht, ai do të diskutojë çështje të rëndësishme të brendshme duke përfshirë edhe ato në Krime. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori