Putin vazhdon me show-pushimet ne Siberi
Albeu.com
Not në Enisei dhe pak në lumin Khmemick, një zhytje në bordin e një mini-nëndetseje dhe një kalërim në stepat siberiane. Fotot dhe videot e një “super-Putini” kanë bërë xhiron e botës.
Kryeministri rus po kryen disa pushime të shkurtëra në Siberi. Në periudhën e tij të pushimeve, Putin ka mundur të zbulojë pasionet e tij për kafshët; pasionet e tij për shkencën (duke u konsultuar me studiues mbi migracionin e peshqve dhe gjallesave detare); pasionet sportive duke bërë not dhe hipizëm; si dhe duke u treguar një person që adhuron natyrën në përgjithësi.
Shtuar më 05/08/2009, ora 23:36
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori