Putin filmohet duke bërë xhiro me "bishat" e tij të reja (VIDEO)
Limuzina e re e Vladimir Putinit është xhiruar në Kremlin.

Duket se presidenti rus, Putin ishte duke lënë Kremlinit për të vazhduar në qytetin Borovitskaya. Eskorta e tij që përfshin edhe stafin mbrojtës, përbëhet nga dy vetura më të mëdha dhe dy më të vogla, të gjitha të brendit Aurus.

Këto vetura ishin projektuar për Putinin gjatë vitit 2012 dhe ato u paraqitën në publik për herë të parë gjatë paradës të inaugurimit presidencial të Putinit gjatë muajit maj.
Shtuar më 31/05/2018, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori