Putin, dy fëmijë me ish-kampionen e gjimnastikës?
Presidenti Vladimir Putin ka fëmijë me ish-kampionen e gjimnastikës ritmike, modele dhe tashmë parlamentare, Alina Kabaeva. Sipas mediave të huaja lidhja mes Putin dhe Kabaeva është kurorëzuar së fundmi me një vajzë.


Por historia nuk mbaron këtu. Kabaeva ka një djalë, që tashmë është 3 vjeç, Dimitri, që thuhet se i ngjan Putin. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2013, ora 17:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori