Puthje dhe tymosje në publik, vajza e Obamas kapet "mat" (FOTO LAJM)

Malia Obama, vajza e madhe e ish-presidentit Obama, mesa duket është përshtatur mirë me jetën e saj si studente në Harvard.

Të shtunën, disa foto të Malia Obama kanë pushtuar rrjetin pasi ajo është kapur në një moment intim me të dashurin e saj të panjohur.

Ata janë fotografuar teksa janë puthur e përkëdhelur në publik, gjatë një ndeshjeje që zhvillonte universiteti i tyre, Harvard, me atë Yale.

Gjithashtu 19-vjeçarja,e cila bëri një vit pushim para se të niste Harvardin këtë vjeshtë është komentuar edhe për pirjen e cigares, për të cilën, Daily Mail ka shkruar me humor se këtë ves ia ka marrë të atit. /albeu.com/

Shtuar më 20/11/2017, ora 22:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori