Puthje dhe prekje pa kufi, si kënaqen turistët me vajzat tajlandeze (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tajlanda shpesh është ndalesa e parë për britanikët që pëlqejnë një festë ekzotike dhe jo vetëm.

Qëndrimi i vendit ndaj alkoolit ka tërhequr një numër të madh turistësh, të cilët dëshirojnë të kalojnë disa ditë pushimi pa shpenzuar shumë për pije dhe festat që kalojnë jo pak herë çdo limit.
Shtuar më 05/12/2018, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori