"Puthja pasionante" mes të riut dhe breshkës përfundon në kafshim
Supozohej të ishte një puthje pasionante por nuk rezultoi ashtu. Një i ri është kafshuar nga një breshke pasi ai tentoi ta puthte atë.

Në pamjet filmike do të shikoni se si i riu afrohet për të puthur breshkënmbanteduar dhe kjo e fundit papritmas e kafshon në buzë.

Fatmirësisht i riu nuk ka pësuar dëmtime serioze.
Shtuar më 05/09/2018, ora 21:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori