Puthja e çiftit Obama që po komentohet në rrjete sociale (VIDEO)
Ish-presidenti i SHBA, Barack Obama ka shkëmbyer një puthje më bashkëshorten e tij Michelle ndërkohë që prisnin ardhjen e çiftit të ri presidencial Donald dhe Melania Trump.

Gjatë kohës që çifti ishin duke pritur Donald dhe Melania Trump, Obama është përkulur pak dhe pa puthur në faqe zonjën e tij.

Ky moment i kapur nga fotografët është shpërndarë në rrjet duke u konsideruar si një gjest fisnik dhe romantik. /albeu.com/

Shtuar më 20/01/2017, ora 19:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori