Pse Melania dhe Ivanka "çmenden' pas kryeministrit kanadez? (FOTO LAJM)

Fotot e Melania Trump, me sytë e mbyllura dhe gati për të puthur kryeministrin kanadez kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Në rrjet kanë nisur memet, të cilat vënë në lojë Zonjën e Parë të SHBA-së. Teksa Trump shfaqet i hutuar, gruaja e tij shihet duke shijuar një moment me kryeministrin kanadez.

Më herët është fotografuar vajza e Trump, Ivanka, e cila duket e magjepsur pas kryeministrit bukurosh.

Shtuar më 28/08/2019, ora 08:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori