Propozimi i çiftit merr rrjedhën e papritur, gjithçka filmohet (VIDEO)
Një propozim për martesë nuk ka shkuar fiks ashtu si♪5 duhet në Teksas.

Një djalë ferme i ka propozuar të dashurës së tij për martesë me një unazë të mrekullueshme, por ndërkohë që ëhstë ulur në gjunjë ka penguar një vajzë të vogël me kunguj në duar shkruan albeu.com.

Ajo është rrëzuar duke e nbërë momentin të sikletshëm, por çifti ka vendosur që të marrë të mirën nga e gjithë kjo eksperiencë.

Pasi janë siguruar që vajza është mirë, nusja e ardhshme ka thënë po dhe ata janë puthur siç e do zakoni. /albeu.com/

Shtuar më 26/10/2019, ora 10:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori