Prindërit i japin fund jetës pasi fëmija e tyre humbi betejën me kancerin
Një çift i martuar në Rumani ka marrë vendimin për t'i dhënë fund jetës së tyre pasi humbën djalin e tyre nga kanceri.

ata u gjetën pranë trupit të djalit të tyre nëntë vjeç, Cristian Dimitris Arava, në apartamentin e tyre në qytetin e Kostandinës.

Ishin fqinjët ata që gjetën çiftin, të cilët të dy ishin në moshën 46 vjeç.

Sipas prokurorit Sadic Zafer, edhe gruaja ashtu si edhe burri vranë veten në të njëjtën mënyrë me ilaçe. Trupi i saj ishte shtruar pranë fëmijës së saj dhe u mbulua me një batanije.

Burri u gjet në kuzhinë.

Menjëherë pasi djali i tyre vdiq, prindërit e tij i shkruan një letër lamtumire 13-faqesh. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2019, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori