Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Princi Xhorxh shkon në shkollë për herë të parë (FOTO LAJM)

Princi George, djali i Kate Middleton dhe William ka shkuar sot për herë të parë në shkollë.

Atë e ka shoqëruar Duka William sepse dukesha e Kembrixhit nuk ka mundur të ngrihet nga shtrati sepse është shtatzënë për herë të tretë dhe vuan nga të përzierat.

Princi George ka filluar sot klasën e parë në Thomas, Battersea që është një shkollë private.

Xhorxh dukej i turpshëm dhe nervoz, por jo i mërzitur, pavarësisht se nëna e tij nuk ishte në gjendje të vinte me të. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori