Princi Harry dhe Meghan Markle publikojnë fotot e para të Archie (FOTO LAJM)

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë fotot e para të fëmijës Archie për të festuar Ditën e Babait.

Fototjanë publikuar në Instagram, publikimi i të cilave nuk pritej nga publiku pasi i vogli është vetëm gjashtë muajsh por mesa duket çifti mbretëror e kishte paramenduar më parë këtë veprim dhe prisnin pikërisht festën e baballarëve.

Bebushi është mbajtur në krahë nga Princ Harry dhe shihet duke mbajtur në dorën e vogël gishtin e të atit.

Shtuar më 16/06/2019, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori