Prifti rreh fëmijën gjatë pagëzimit, ja reagimi i prindërve (VIDEO)
Ky është momenti i çuditshëm kur të afërmit e një foshnje janë të detyruar të shpëtojnë nga duart e një prifti francez fëmijën e tyre, pasi ai e ka dhunuar gjatë pagëzimit.

Kleriku goditi fëmijën në fytyrë me dorën e majtë, pasi ai humbi durimin kur fëmija nuk po ndalonte së qari gjatë ceremonisë.
Prindërit e fëmijës të zemëruar reagojnë të tronditur dhe marrin fëmijën.

Nuk dihet kur u filmua, por në video tregohet një kishë dhe ceremonia po mbahej në gjuhën franceze.


Shtuar më 21/06/2018, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori