Përgjaken zgjedhjet në SHBA, një i vrarë dhe tre të plagosur në Kaliforni
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një qendër votimiAzusa të Kalifornisë është mbyllur pas të shtënave me armë pranë saj.

Gazetari i CNN Jim Sciutto ka raportuar se një person është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur, jashtë një qendre votimiAzusa të Kalifornisë.

Pas këtij incidenti, kjo qendër votimi është mbyllur.
Shtuar më 09/11/2016, ora 00:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.