Përdhunuan kolegen e tyre, pranga 5 policëve
Pesë policë janë pezulluar nga detyra dhe më pas janë arrestuar për shkak se kanë përdhunuar kolegen e tyre të punës.

Ngjarja ka ndodhur në Meksikë, ndërsa policia ka nisur një hetim më të hollësishëm ndaj pesë efektivëve, pas denoncimit nga kolegia e tyre.

"Mirror" shkruan se ngjarja ka ndodhur në ambjentet e rajonit të policisë në vitin 2015, ndërsa mendiet kanë publikuar një video që tregon skenën e përdhunimit.

Ngjarja është risjellë në vëmendjen e publikut, pasi pas një viti, gjykata pritet të japë vendimin për ish-efektivët e policisë. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2017, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori