Pranga 7 pedofileve ne Meksike, mes tyre nje prift
Albeu.com
Policia meksikane ka arrestuar shtate persona, te dyshuar si pedofile. Mes te ndaluarve eshte edhe nje prift. Te ndaluarit akuzohen se kane shperndare ne internet rreth 100 mije foto dhe video, qe permbanin skena seksi mes te rriturve dhe femijeve nen moshen 10 vjec.
Materialet pedopornografike u gjeten ne shtepine e nje 32-vjecari, bashkepunetor i ministrise se Jashtme./tch/
Shtuar më 23/04/2009, ora 20:03
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori