Porta e ferrit? Rrathët e zinj në qiell tmerrojnë njerëzit
Pëlqej
Disa rrathë të zinj tymi kanë shokuar dhe trembur në maksimum njerëzit në botë.

Rrjeti ka shpërthyer në histeri dhe dyshimet se mund të jenë "portale për kalim në dimensione" të tjera ka shkaktuar edhe të qeshura.

U tha dhe se ishte porta e ferrit dhe shumë gjëra të tjera.

Por në fakt rrethët nuk janë asgjë tjetër vecse tym i disa fishekzjarreve që po testohen nëpër botë.

Kështu që mos u trembni. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori