Politikani qëllohet duke bërë selfie me votuesit (VIDEO)
Pëlqej
Mafia tashmë është e njohur për format e saj brutale të vrasjeve por këtë herë ka ndodhur një vrasje e pabesueshme në Meksikë. Mafia nuk e ka falur një politikan edhe pse në ato momente ishte me zgjedhësit.

Një politikan meksikan, i cili ka qenë aktiv në luftën kundër krimit të organizuar, është qëlluar për vdekje ndërsa po bënte një selfie me zgjedhësit.

Fernando Puron, ish kryebashkiaku i Piedras Negras, kishte marrë pjesë në një debat në Kongres të premten, kur u qëllua me armë prapa kokës.

Vrasja tronditëse e Puron është kapur nga kamerat e sigurisë në rrugë. Video tregon momentin kur një burrë me mjekër dhe kapele shkon mbas 43-vjeçarit dhe e qëllon në pjesën e pasme të kokës.
Shtuar më 13/06/2018, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori