Nuk ndalet koronavirusi në Itali, vetëm sot u ka marrë jetën 837 njerëzve
Policia turke ka vrarë një bombëvënës vetëvrasës afër zyrës së kryeministrit
Albeu.com
Policia turke ka vrarë sot me armë zjarri një bombëvënës vetëvrasës afër zyrës së kryeministrit Taip Erdogan në Ankara, njofton Rojter.Televizioni turk ka emituar pamje nga vrasja e një burri, për të cilin thuhet se ishte i moshës 35-vjeçare në një rrugë në zonën qendrore të kryeqytetit. Ai është parë i shtrirë i vdekur dhe i mbuluar krejtësisht në gjak. QIK
Shtuar më 01/07/2005, ora 15:07
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori