Policia, në kërkim të hajdutit që vodhi kukullën e seksit
Policia në Australi është në kërkim të një grabitësi i cili ka vjedhur kukullën seksi të quajtur Dororthy” në një dyqan për të rritur.

Ngjarja është regjistruar në shtetin e Viktorias gjatë fundjavës.
Pamjet e kamerave të sigurisë kanë filmuar një person me të zeza i cili rreth orës 6 të paradites së të dielës arrin me furgon nga prapa dyqanit ‘sex shop”.

Ai pret hekurat për të hyrë në dyqan dhe vjedh kukullën seksi e cila kushton rreth 4 495 dollarë australianë. /clubfm/
Shtuar më 06/12/2017, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori