Policia e qëllon me armë ai çohet dhe i bën “kërdinë” (VIDEO)

Pëlqej
Një burrë edhe pse është qëlluar me pistoletë nga policia amerikane, ka arritur të ngrihet në këmbë dhe të sulmojë zyrtarët e policisë që kishin kamerat të vendosura në uniforma që kanë filmuar gjithë ngjarjen.

Policia e Cleveland ishin telefonuar rreth orës 1:30 gjatë pasdites së dielës, pasi një burrë është parë duke rrahur një grua në rrugë dhe kishin dëgjuar të shtëna me armë.

Në momentin që patrulla e policisë u shfaq në vendin e ngjarjes, burri iu vërsul policisë duke i detyruar ta qëllojnë me pistoletë. Në një moment e rrëzojnë në tokë, megjithatë ai arrin të ngrihet në këmbë dhe të sulmojë sërish policinë.

Njërit prej tyre i thyen dorën ndërsa tjetrin e godet në fytyrë dhe nxin.Shtuar më 20/06/2018, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori