Polici porosit sanduiç, i fusin brisk rroje brenda
Një oficer policie porositi një sanduiç në një lokal në Queens, por në kafshatën e parë ndjeu një prerje në gojë.

Polici, identiteti i të cilit nuk është zbuluar, kërkoi të gjente se çfarë ia shkaktoi prerjen dhe gjeti briskun e rrojes.

Menjëherë iu drejtua spitalit për të marrë ndihmën e shpejtë.

momentin kur e bleu ushqimin, ai nuk ishte në detyrë, pra kishte veshur rroba civile.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet ndaj lokalit ku u shit sanduiçi, por ende nuk ka asnjë person të arrestuar.
Shtuar më 07/12/2019, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori