Polici i vrarë në rrugë ishte mysliman (VIDEO)
Se sa paradoksal është terrorizmi tregin edhe njëfakt i sapo publikuar nga mediat franceze.

Sipas mediave franceze, polici i vrarë i cili shihet në videon e mësipërme duke kërkuar mëshirë nga terroristët që më pas e vranë, ishte 42-vjeçari Ahmed Merabet, dhe ishte mysliman.

Merabet u vra jashtë ndërtesës, teksa po kontrollonte përreth saj. /albeu.com/

Shtuar më 07/01/2015, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori