Po garonin në rrugë, makinat luksoze shkaktojnë aksidentin fatal (VIDEO)
Tre makina luksoze, një Ferrari, një Porsche dhe një Mercedes ishin duke bërë gara në rrugë teksa shkaktojnë një aksident të madh duke përplasur një makinë që po i vinte në krahun përballë.

Ngjarja ka ndodhur në Sllovaki dhe është filmuar nga kamerat në bordin e një makine tjetër që po kalonte aty, raporton Albeu.com.

Rezultati? Për fat të mirë ka vetëm të plagosur, por kjo u ka kushtuar shume shoferëve të makinave luksoze pasi tashmë janë arrestuar të tre dhe duhet të përballen me gjykatën. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori