Po ecte me biçikletë, tramvaji i kap çantën dhe djali përfundon poshtë tij (VIDEO)
Pëlqej
Një burrë u zhvendos nga një tramvaj nga kalimtarët e panjohur në qendër të qytetit të Mançesterit pasi u rrëzua nga biçikleta e tij.

Sipas The Mirror, bëhet fjalë për pamje të marra nga një celular të cilat tregojnë punëtorët e dyqaneve duke përdorur një prerës për të liruar njeriun pasi çanta e tij u kap nga tramvaji, duke e rrëzuar dhe duke e futur atë nën të.

Ai pastaj mund të shihet duke u tërhequr lehtë nga nën tramvaji nga kalimtarët.

Ndërkohë, dëshmitarët kanë thënë se pasi u nxor ai ishte një gjendje të ecte pa ndihmën e një ambulance.

Më pas ai është dërguar në Infermierinë Mbretërore të Mançesterit, por plagët e tij nuk mendohet të ishin serioze. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori