"Plas" grushti në Parlamentin e Malit të Zi (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Deputetët e Parlamentit të Malit të Zi janë përleshur fizikisht me kolegët e tyre.

Mediat malazeze kanë transmetuar pamjet e situatës së pazakontë me deputetët pro serbë.

Reagimi i tyre ka ardhur pas heqjes së imunitetit dy deputetëve pro serbë, të akuzuar se janë të përfshirë në një puç shteti të dështuar në tetor të vitit të shkuar që synonte rrëzimin e qeverisë nga pushteti. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 08:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori