Plagosen 5 persona në SHBA
Pesë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave gjatë koncerit të Chris Broën.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në afërsi të një klub nate të quajtur ‘Fiesta’ në San Jose të Kalifornisë.

Bëhet me dije se pesë të plagosurit janë dërguar mër mjekim dhe janë jashtë rrezikut për jetën./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori