Piloti turk imiton kuzhinierin e "Instagram" teksa hedh bombat mbi Siri (FOTO & VIDEO)
Një pilot i Forcacave Ajrore turke i cili ndodhet në zonën e luftës në Siri, ka imituar kuzhinierin e famshëm të "Instagram" të njohur si Salt Bae, teksa gjuan me bomba nga avioni ndaj luftëtarëve të ISIS në Siri, duke përdorur mënyrën tipike kur kuzhinieri hedh kripën.

Videoja e pilotit duke imituar kuzhinierin Nusret Gokce, ka bërë xhiron në rrjet.

Ndërkohë, kuzhinieri u bë i famshëm falë një video ku ai shfaqet duke prerë mish dhe mënyra si i hedh kripën tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. /albeu.com/


Piloti turk imiton kuzhinierin e "Instagram" teksa hedh bombat mbi Siri

Shtuar më 27/02/2017, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori