Peskov: Mund të ftojmë Trumpin në Kupën e Botës
Pëlqej
Presidenti i SHBA dhe liderët e shteteve të tjera do të mund të jenë të ftuarit e Kupës së Botës, Rusi 2018, deklaroi sot zëdhënësi i Kremlinit, Dmitri Peskov.

Presidenti Putin ka thënë se do ishte i lumtur të shikonte të gjithë të ftuarit në Moskë dhe sigurisht duke përfshirë edhe SHBA-në në nivelet më të larta”, theksoi Peskov duke shtuar se Trump mund të ftohej në Moskë për Kupën e Botës.
Shtuar më 13/06/2018, ora 22:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori