Peshkatari kap krokodilin gjigant vetëm me një peshqir (VIDEO)
Një video është bërë virale në rrjet pasi nj eshkatar ka kapur një krokodil vetëm me një peshqir dhe disa fije litar.

Krokodili ka qenë më i madh se zakonisht duke i frikësuar gjithë të pranishmit.

Por ka qenë peshkatari ai që ka bërë herin e të gjithëve duke e kapur në kohë.

Janë jo të rralla kur krokodilët kanë gllabëruar njerëz me një kafshatë duke shkaktuar tragjedi. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2019, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori