Peshkaqeni vret 63 vjeçaren në Australi (VIDEO LAJM)
Një peshkaqen i madh ka mbytur sot në Australi një grua 63 vjeçare e cila me bashkëshortin e saj dhe me disa miq kishin shkuar të notonin mëngjesin e sotëm afër plazhit Tatra.

63–vjeçarja Christine Armstrong ishte trajnere noti.

Polisia njoftoi se peshkaqeni e sulmoi 63–vjeçen Christine Armstrong teksa po notonte rreth 600 metra larg plazhit Tatra. Ajo ishte më larg miqve të sat që cilët edhe ata po notonin, në mesin e të cilëve gjendej edhe bashkëshorti i saj kur u sulmua nga peshkaqeni tre-katër metra i madh.

Menjëherë është filluar të kërkohet trupi i gruas por deri tani nuk gjetur asgjë. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2014, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori