Peshkaqenët rrethojnë vogëlushin në det, shihni momentin tronditës (VIDEO)
Pamjet e dronit nga Bahamas tregojnë momentin tronditës kur katër peshkaqenë i afrohen bregut të detit drejt një djali të vogël i cili po luante në ujë.

Pamjet e kapura nga Artem Tkachenko, tregojnë se djali lahet i qetë në det dhe është i pavëmendshëm nga ajo që po i afrohet, përcjell albeu.com

Peshkaqenët përpiqen ta rrethojnë vogëlushin por fatmirësisht ai del nga uji dhe peshkaqenët detyroren të largohen nga bregu. /albeu.com/


Shtuar më 04/01/2018, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori