Përqafimi prekës i majmunit kur do të ndahet nga doktorët (VIDEO)
Pëlqej
Disa doktorë e kthyen një shimpanze në natyrë pas rehabilitimit të qëndrueshëm, por nuk menduan se do të ndodhte kjo.

Videoja e publikuar në Facebook, tregon momentin kur doktorët e kthejnë në natyrë shimpanzenë e rehabilituar.

Pasi del nga kafazi, shimpanzeja kthehet dhe i përqafon ata.
Shikojeni videon, e cila është shikuar më shumë se 50 milionë herë në Facebook.


Shtuar më 13/09/2018, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori