Përplasja e civilëve me makinë në Francë nuk ishte sulm terrorist
Pëlqej
Policia franceze bën me dije se ngjarja e paradites së sotme ku një vdiq dhe disa të tjerë u plagosën për shkak të përplasjes së një makine me dy stacione autobusi në Marsejë, nuk është një sulm terrorist.

Ngjarja shkaktoi panik në Francë dhe Europë pas valës së sulmeve të ngjashme në pak muaj.

Më i fundit ishte në Barcelonë ku humbën jetën 13 persona dhe u plagosën shumë të tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2017, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori