Përplaset treni, 14 viktima dhe mbi 100 të plagosur
Pëlqej
Televizioni lokal në Indi ka njoftuar se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi, ku përplasja e një treni ka rezultuar fatale për 14 persona dhe mbi 100 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas mediave lokale numri i viktimave pritet të rritet sepse përplasja ka qenë shumë e fortë, shkruan albeu.com.

Kryeministri i ve3ndit Narendra Modi ka shprehur ngushëllimet për familjarët e viktimave nëpërmjet rrjetit social twitter, /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2017, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori