Përplaset autobusi, 6 të vdekur në Kinë
Gjashtë persona humbën jetën në një aksident rrugor në afërsi të Pekinit. Autobusi u përplas me një kamion në qytetin-port të Tianjinit dhe më pas u përfshi nga flakët, siç bën të ditur agjencia e lajmeve, "Xinhua".

Pesë nga viktimat ishin turistë gjermanë. Policia lokale tha se ngjarja ndodhi rreth orës 8.30 të mëngjesit me kohën lokale. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2012, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori