Përleshje mes shqiptarëve azilkërkues në Gjermani (VIDEO)
Në një kamp për azilkërkues në Gjermani, shqiptarët janë përfshire në një përleshje masive mes emigrantëve të gjendur aty. Behët fjalë për një grup burra dhe gra që u përleshën në një kamp ça

drash të ngritur për azilkërkuesit kryesisht nga Ballkani. Qendra për azilkërkuesit ndodhet në qytetin Dresden, rreth 180 km në jug të Berlinit. Ngarja ka ndodhur pak ditë më parë dhe është raportuar nga lapsi.al, por pamjet e filmuara nga vetë azilkërkuesit po publikohen për here të parë. /Albeu.com/
Shtuar më 11/08/2015, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori